Пошиття одягу для собак

Компанія Fashion Lapa здійснює індивідуальний пошив за Вашими мірками в межах НАШОГО розмірного ряду від XS до XXL (розміри понад – тільки жилет, попона, мати, футболка, кофта) (Дивіться Таблицю розмірів http://www.fashionlapa.com.ua/size-chart/).

Як зробити замовлення:

1. Визначаємося з моделлю вироби. Для цього переглядаємо всі моделі одягу в розділах магазину на нашому сайті HTTP://www.fashionlapa.com.ua/shop/

2. Высылаете нам мерки вашего песика. Як зробити мірки можна подивитися тут: HTTP://www.fashionlapa.com.ua/size-chart/ Зверніть увагу, що відповідальність за зняття мірок лежить на Вас, вироби відшиті за індивідуальними розмірами поверненню та обміну не підлягають (ми зможемо підкоригувати готове вироби, але в деяких випадках виправити вироби неможливо).

3. бажану забарвлення (вибір колірних рішень можна здійснити разом з нашим менеджером) На обраному Вами виробі можна зробити машинну вишивку ( як варіант – можемо вишити ім'я вашого песика ), або інший декор за Вашим бажанням і нашим можливостям. Всі деталі і терміни виконання замовлення обов'язково погоджуємо по телефону.

4. Робите передоплату в розмірі 30% – від вартості виробу на карту “Приват Банку” . Інша частина може бути оплачена післяплатою, при отриманні замовлення. Для постійних клієнтів можливий 100% накладений платіж.

5. В обумовлені терміни відправляємо Ваше замовлення (попередньо повідомляємо по телефону), в день відправки висилаємо номер декларації і терміни доставки обраної транспортної компанії.

Умови індивідуального пошиття одягу для собак:

  • Передоплата від 30% не менш 100грн.;
  • Термін виконання – 5 робочих днів (в сезон осінь-зима термін пошиття може бути збільшений до 14 днів).

При замовленні ви обов'язково вказуєте мірки вашого песика і тим самим берете на себе відповідальність за надані виміри.

Ви можете вибрати будь-яку модель, представлену в нашому магазині і личити колірне рішення самостійно!