Пошиття одягу для собак

В даний час індивідуальний пошив не проводиться!!! Можна придбати вироби з наявності.

Як зробити замовлення:

1. Обираємо вироби, що сподобались. Для цього переглядаємо всі моделі одягу в розділах магазину на нашому сайті HTTPS://www.fashionlapa.com.ua/shop/

2. Высылаете нам мерки вашего песика. Як зняти мірки можна подивитися тут: HTTPS://www.fashionlapa.com.ua/size-chart/ Зверніть увагу, що відповідальність за зняття мірок лежить на Вас, вироби виготовлені за індивідуальними розмірами поверненню та обміну не підлягають (ми зможемо підкоригувати готове вироби, але в деяких випадках виправити вироби неможливо).

3. бажаний колір тканини (вибір тканини можна здійснити разом з нашим менеджером) На обраному Вами виробі можна зробити машинну вишивку ( як варіант – можемо вишити ім'я вашого песика ), або інший декор за Вашим бажанням і нашим можливостям. Всі деталі і терміни виконання замовлення обов'язково погоджуємо по телефону.

4. робите передоплату в розмірі 30% – від вартості виробу на карту “Приват Банку” . Інша частина може бути оплачена післяплатою, при отриманні замовлення. Для постійних клієнтів можливий 100% накладений платіж.

5. В обумовлені терміни відправляємо Ваше замовлення (попередньо повідомляємо по телефону), в день відправки висилаємо номер декларації обраної транспортної компанії.

Умови індивідуального пошиття одягу для собак:

  • Передоплата від 30% не менш 100грн.;
  • Термін виконання – 3- 5 робочих дня (в сезон осінь-зима термін пошиття може бути збільшений до 14 днів).

При замовленні ви обов'язково вказуєте мірки вашого песика і тим самим берете на себе відповідальність за надані розміри.

Ви можете вибрати будь-яку модель, представлену в нашому магазині та обрати колір тканини самостійно!